Biz Kimiz & Neler Yaparız

Bir web siteniz var ama müşterileriniz bu web sitesine ulaşamıyorsa, ölü bir yatırım yapmış sayılırsınız.

İnlife Bilişim size sadece web sitesi yapmakla kalmaz, potansiyel müşteri çekebilecek google aramalarında sitenizi yukarılara taşıyarak yeni müşteriler kazanmanızı sağlar.

En ucuz ve en kaliteli reklam seçeneği olarak bilinen online reklamcılık ağlarını kullanmanız her zaman karlılığınızı arttıracaktır. Google adwords sisteminde reklamlarınızı kendinizde yayınlayabilirsiniz.

Bu konuda bir uzmanla çalışırsanız reklamlarınız, potansiyel müşteri çekebilecek anahtar kelimelerle optimize edilir ve bu şekilde maliyetlerinizde büyük düşüşler gözlersiniz.

Hizmetlerimiz

[dt_benefits style=”2″ animation=”top” columns=”2″ dividers=”true” image_background=”true”]

[dt_benefit title=”Web Tasarım” image_link=”” image=”http://www.inlifebilisim.com/img/webtasarim-04.png” hd_image=”http://www.inlifebilisim.com/img/web-tasarim-05.png” header_size=”h4″ content_size=”normal”]Responsive (Cep telefonu ve tabletlere vb. uygun tasarım) web tasarım hizmetleri ile sektörümüzde ön plana çıkıyoruz.
[/dt_benefit]

[dt_benefit title=”Arama Motoru Optimizasyonu” image_link=”http://www.inlifebilisim.com/img/webtasarim-04.png” image=”http://www.inlifebilisim.com/img/web-tasarim-05.png” hd_image=”” header_size=”h4″ content_size=”normal”]Arama motoru optimizasyon çalışmalarımız ile internet pazarlama çalışmalarınızı profesyonel bir şekilde yapıyoruz.
[/dt_benefit]

[dt_benefit title=”Web Sitesi Yenileme” image_link=”” image=”http://www.inlifebilisim.com/img/webtasarim-04.png” hd_image=”http://www.inlifebilisim.com/img/web-tasarim-05.png” header_size=”h4″ content_size=”normal”]Eski sitenizi günümüz teknolojileri ile yeniden dizayn ediyoruz ve güncelleme çalışmalarınızı uygun fiyatlarla yapıyoruz.
[/dt_benefit]

[dt_benefit title=”İnternet reklamcılığı” image_link=”http://www.inlifebilisim.com/img/webtasarim-04.png” hd_image=”http://www.inlifebilisim.com/img/web-tasarim-05.png” header_size=”h4″ content_size=”normal”]Google, facebook gibi sitelerde reklamlarınızı yayınlıyoruz. Uzman kişilerin optimize ettiği reklamlar ile maliyetlerinizi azaltabilirsiniz.
[/dt_benefit]

[dt_benefit title=”E-Ticaret” image_link=”” image=”http://www.inlifebilisim.com/img/webtasarim-04.png” hd_image=”http://www.inlifebilisim.com/img/web-tasarim-05.png” header_size=”h4″ content_size=”normal”]İnternetten ürün ve hizmet satabilmeniz için gerekli olan e-ticaret alt yapılı sitelerinizi tasarlıyor ve kuruyoruz.
[/dt_benefit]

[dt_benefit title=”Sosyal Medya” image_link=”” image=”http://www.inlifebilisim.com/img/webtasarim-04.png” hd_image=”http://www.inlifebilisim.com/img/web-tasarim-05.png” header_size=”h4″ content_size=”normal”]Günümüzde sosyal medya ağlarında görünür olmak çok önemlidir. Biz sizin için sosyal medya tanıtımlarınızı yönetiyoruz.
[/dt_benefit]

[/dt_benefits]

İLETİŞİM BİLGİLERİMİZ

Adres:

Barış Mah. Birlik Sanayi Sitesi Birlik İş Merkezi 1. Blok Kat: 4 D: 55 Beylikdüzü / İST

Telefon:

0 212 875 55 98 – 0 505 896 64 48

Sosyal Medya:

Müşterilerimiz ve Yorumları

Müşterilerimizin bir kısmını aşağıda görebilirsiniz. Sağ kısımda ise yorumlar bulunmaktadır.

[dt_logos columns=”5″ dividers=”true” number=”10″ orderby=”date” order=”desc” animation=”top” category=”color-logos”]